ЗМЕНШЕННЯ СТАВКИ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

З 01.01.2014 р. зменшується ставка ПДВ. До територіальних органів Міндоходів України вже надходять запитання від платників щодо деяких нюансів, які можуть виникнути при переході на застосування зниженої ставки ПДВ. Одне таких запитань надійшло від підприємства, що здійснює розповсюдження періодичних видань. З метою визначення передплатної вартості періодичних видань підприємство з’ясовує, яку саме ставку ПДВ слід застосовувати у 2013 р. для визначення передплатної вартості на 2014 р. періодичних видань, що оподатковуються ПДВ на загальних підставах, у зв’язку з тим, що передплата на будь-яке видання на наступний рік здійснюється значно раніше його настання. Чи слід у 2014 р. коригувати податковий кредит за товарами/послугами, придбаними до 01.01.2014 р. за ставкою 20%, якщо податкові зобов’язання з цієї дати вже нараховуватимуться за зменшеною ставкою ПДВ? Розглянемо ці питання детальніше.

Далее...ЗМЕНШЕННЯ СТАВКИ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ

З 2014 року аграріям збільшать розмір фіксованого податку у шість разів

Міндоходів підготувало зміни до Податкового кодексу, що передбачають перегляд системи сплати фіксованого сільськогосподарського податку та ресурсних платежів.

Чиновники пропонують змінити механізм нарахування податку. Тепер його платитимуть, виходячи з грошової оцінки земель, яка постійно змінюється. Зокрема, запропоновано індексувати норматив, як це відбувається в разі сплати податку на землю. Тобто замість нинішніх платежів - в середньому 5,5 грн за гектару ріллі доведеться платити 31 гривню. Держава на цьому заробить від мільярда до мільярда 300 мільйонів гривень. Крім того, Міндоходів пропонує ввести з 1 січня 2014 року новий механізм сплати екологічного податку та збору за спеціальне використання води - через податкових агентів, які "отримують рентний дохід від діяльності з природними ресурсами або діяльність яких продукує джерела впливу на природу".

Далее...З 2014 року аграріям збільшать розмір фіксованого податку у шість разів

Рівненські аграрії поступово виконують план посівної

На сьогодні ярими культурами засіяли близько 17% посівних площ. Зокрема посіяли 6 тисяч гектарів пшениці, майже 30 тисяч гектарів ячменю та понад 10 тисяч гектарів овесу.

Загалом це понад 61% від прогнозованих площ. Почали сіяти кукурудзу та цукровий буряк. Цими культурами засіяно 5 тис. гектарів. Водночас завершується підживлення озимих культур - на 80% площ підживили зернові, та на 85% - озимий ріпак.

За повідмленням прес-служби Рівненської облдержадміністрації.

В Україні до кінця року не діятиме обмеження на експорт зерна

Трейдерам дали добро на безлімітний експорт пшениці до кінця червня цього року. За підрахунками планується вивезти півмільйона тонн.

элеватор

 

 

 

 

 

 

 

 

Такі домовленості були досягнуті під час зустрічі учасників зернового ринку і профільного міністерства у середу, 24 квітня. Проте документально домовленості поки не оформлені. Ціна на пшеницю в Україні досить стабільна, а стан посівів під новий урожай переважно гарний і задовільний - вважають в Мінагрополітики.

Итоги весенней посевной кампании на Украине

Итоги весенней посевной аграриев Украины

Завершается весенняя посевная кампания в Украине. Аграрии начинают подводить итоги. Интернет-портал «Дело» сравнил предварительные итоги нынешнего года с данными 2011 г.

Благоприятная погода весной внесла существенные поправки в объем площадей озимых, требующих пересева из-за осенней засухи и суровой зимы. Еще в начале марта прогнозировалось, что пересева потребует 2,5-3 млн. га, но в реальности, по данным Минагропрода Украины, эту процедуру потребовало всего лишь 1,571 млн. га. В итоге под яровые культуры было засеяно 9,98 млн. га.

Далее...Итоги весенней посевной кампании на Украине

Яндекс.Метрика